sobota, Modlany

13. května 2023

0:0
B-tým 2023

K dalšímu mistrovskému utkání krajského přeboru dospělých zajíždělo B mužstvo do Modlan. V úvodu utkání si obě mužstva vypracovala dvě obrovské příležitosti, kdy při jedné z nich domácí hráči dokonce nastřelili tyč mostecké branky. V následujících minutách měla hra obrovský spát a akce se rychle přelévali od vápna vápnu. Obě obrany pracovali již pozorně a do větších příležitostí moc soupeře nepouštěli. Za zmínku jen stojí nebezpečná střela z hranice velkého vápna mosteckého Charamzy. První poločas tak skončil bez branek 0:0. I druhý poločas nabídl zajímavou fotbalovou podívanou pro přítomné diváky. V závěru utkání si mostečtí vytvořili územní převahu, ale i přes příležitosti Cicka a Kavického se jim a ani domácím vstřelit branku v tomto utkání nepodařilo. Po nerozhodném výsledku 0:0, tak přišli na řadu pokutové kopy ve kterých pak byli úspěšnější poprvé v jarní části mostečtí mladíci v poměru 3:4.